GrandMeister 36 head Hughes&Kettner

3 390,00 zł
Brutto

GrandMeister 36 head Hughes&Kettner

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

GrandMeister 36 jest w pełni analogowym, lampowym  wzmacniaczem z czterema niezależnymi kanałami: Clean, Crunch, Lead oraz Ultra. 36 watowy wzmacniacz mocy bazujący na lampach mocy          4x EL 84 jest bliźniaczą konstrukcją z TubeMeister 36, jednak preamp z lampami 3 x 12AX7 to zupełnie nowy projekt zapewniający najszersze spektrum brzmień. Od szklistego cleanu aż do potężnego gainu. Niezależny gain, master, EQ oraz nawet presence i resonance w połączeniu z dodatkowym boostem na każdym kanale zapewniają Ci niesamowitą swobodę w kreowaniu swojego brzmienia.

 

Dzięki nowatorskim pokrętłom Smart Rotary Controls każdy kanał ma swój własny zestaw ustawień przy zachowaniu minimalnej ilości pokręteł. Każde z nich jest w pełni kontrolowane zdalnie i programowalne. To oznacza, że każde z Twoich dopieszczonych brzmień może zostać zapisane do jednego ze 128 banków pamięci i potem wywołane z dowolnego kontrolera MIDI, interfejsu lub iPada. Specjalna aplikacja pozwala Ci na sprawdzanie ustawienia każdego pojedynczego pokrętła, zmianę, przypisywanie nazw presetów oraz zdalne sterowanie wzmacniaczem - wszystko w czasie rzeczywistym. Jednak pamiętaj, że zdalne sterowanie to tylko fantastyczny dodatek - każde z ustawień możesz zmieniać bezpośrednio na wzmacniaczu lub na przełączniku nożnym FSM 432 MK III lub FSM 432 (sprzedawane osobno).

 

Jeżeli dalej uważasz, że czegoś brakuje do Twojego legendarnego riffu, spróbuj dodać trochę wbudowanych efektów, odrobinę delay'a, chorusa lub innego z efektów modulacyjnych. Naciskając FX Access przechodzisz z ustawiania właściwości kanału lampowego na ustawianie całego zestawu efektów. Szybko, prosto i czytelnie. GrandMeister wyposażony jest również w cyfrowy rever oraz inteligentną dwupunktową bramkę szumów, mierzącą sygnał gitarowy na wejściu i odcinając szum pomiędzy preampem a pętlą efektów.

 

Oczywiście GrandMeister nie zostałby nazwany Meisterem gdyby nie miał wszystkich tych rzeczy które uczyniły tę serię tak niesamowitą. Wbudowana redukcja mocy pozwala na zamianę mocy wzmacniacza w ciepło, dzięki czemu nic nie tracisz na brzmieniu. Możliwe ustawienia to 36, 18, 5, 1 oraz 0 watt. Kiedy godzina zrobi się już wyjątkowo późna, a Twoi sąsiedzi nie akceptują Twojej pasji muzycznej, spróbuj ciche nagrywanie. Wbudowany Red Box doskonale symuluje kolumnę 4x12" i wysyła gotowy sygnał do miksera. Jest to niesamowita pomoc zarówno w studiu jak i na scenie. Na końcu warto wspomnieć o systemie TSC (Tube Safety Control), który jest automatycznym systemem monitorującym i ciągle biasującym lampy we wzmacniaczu, zapewniając ich długą żywotność i optymalne brzmienie.

 

GrandMeister to wymarzony wzmacniacz dla każdego gitarzysty, który pragnie nieograniczony dostęp do doskonałego brzmienia lampowego (łącznie z efektami) pod jednym przyciskiem.

 

Graj na scenie, ćwicz w domu, nagrywaj w nocy na poziomie jakiego jeszcze nie znałeś!

 

Dane techniczne:

Kanały: Clean, Crunch, Lead, Ultra

Moc: 36 Watt

Redukcja mocy: 18,5 , 1,0 Watt

Lampy wzmacniacza: 4 x EL84

Lampy przedwzmacniacza: 3 x 12AX7

TSC: tak

Pętla efektów: szeregowa, przełączana

Reverb: Digital Spring Reverb

Efekty: Tap-Delay, Modulation (Chorus, Flanger, Phaser, Tremolo)

MIDI In, Out / Thru

RED BOX: tak

Footswitch: FSM-432 MK III lub FSM 432 (opcjonalny)

Przełączane opcje: Presets / Channels, Boost, Delay, Modulation

Dodatkowe opcje: programowalna redukcja mocy, bramka szumów, Smart Rotary Controls

Wyjście głośnikowe: 1 x 8-16 Ω

Wymiary: 445 x 170 x 150 mm

Waga: 7,7 kg

Pokrowiec ochronny-torba w zestawie

HK1007308
3 Przedmioty