Tube Meister 36 combo Hughes&Kettner

3 590,00 zł
Brutto

Tube Meister 36 combo

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Combo pozwala na uzyskanie lampowego brzmienia i posiada funkcjonalność wersji head – wliczając sterowanie MID, trzy kanały, reverb i pętlę efektów – w przenośnym combo 1×12. Niezależna regulacja gain i master oraz przełączana pętla efektów są standardowym wyposażeniem w nowoczesnym, trójkanałowym wzmacniaczu gitarowym. Ale to nie jest wystarczające dla prawdziwego TubeMeistera. Mr. Hughes i Mr. Kettner stworzyli więc system midi pozwalający na zmianę kanałów, pętli efektów oraz wbudowanego reverbu. Co więcej możesz również sterować wbudowaną redukcją mocy (36W, 18W, 5W, 1W oraz 0W).

To innowacyjne rozwiązanie pozwala na zupełnie nową kontrolę Twojego brzmienia. Przykładowo możesz grać na pełnym zakresie dynamiki na kanale czystym przy 36W i przełączyć się na kanał Crunch przy 5W i mocno rozkręconym masterze. Uzyskasz w ten sposób mocno nasycone brzmienie idealne na prowadzący rytm. Możesz również grać na kanale Lead przy 18W swoje high-gainowe riffy a następnie przerzucić się na 36W i zagrać ostre solo.

Na wszystkie swoje kombinacje masz az 128 miejsc w pamięci wzmacniacza. Wyobraź sobie co to oznacza dla Twojej swobody na scenie. W domu z kolei, dzięki ustawieniu 1W, możesz uzyskać swoje sceniczne brzmienie w zaciszu sypialni. Od dziś możesz przestać obawiać się pokrętła master.

Wbudowany RedBox posiada wbudowany preamp i pozwala na przesyłanie w pełni lampowego brzmienia prosto do konsolety mikserskiej na scenie lub w studio. W autentyczny sposób emuluje brzmienie kolumny 4×12″ i wsyła symetryczny sygnał na gniazdo Speaker Out do użytku w salach prób, na scenach a nawet bezpośrednio do Twojego domowego systemu nagłośnieniowego. W połączeniu z opcją cichego narywania (0W), RedBox pozwala na zapisywanie profesjonalnie brzmiących nagrań nawet wśrodku nocy! Możesz nawet podłączyć sygnał do dousznego systemu monitorowego bez problemu z mikrofonowaniem kolumn.

Posiada doskonały system TSC (Tube Safety Control). Układ ten w automatyczny sposób monitoruje i reguluje bias na każdej z Twoich lamp. Dzięki temu działają one na swoim optymalnym ustawieniu przedłużając żywotność oraz poprawiając brzmienie. Dodatkowo od dziś nie będziesz musiał oddawać wzmacniacza do serwisu w przypadku wymiany lamp. Możesz to zrobić samodzielnie, a wzmacniacz sam zajmie się cała regulacją. Czy jest coś wygodniejszego w sobotni wieczór zaraz przed Twoim koncertem?

TubeMeister 36 Combo posiada głośnik 12″ Celestion Vintage 30 i wykonane jest ze sklejki brzozowej w obudowie typu bass reflex. Dzięki temu brzmienie jest potężniejsze i bardziej mięsiste niż spodziewałbyś się z combo o tych rozmiarach.

Dane techniczne:
Kanały: 3 kanały Clean, Crunch, Lead
Moc: 36 Watt (przełączana do 18W, 5W, 1W i 0W)
Reverb wbudowany, przełączany reverb
Pętla efektów wbudowana, przełączana pętla efektów
Sterowanie MIDI
Lampy: 3 x 12AX7, 4 x EL84
Głośnik: 1x 12" Celestion Vintage 30
Wymiary 475 x 555 x 269 mm
Waga 19,3 kg.

1007053
1 Przedmiot